Imádomazanimeket kérdése:

Hasonló animek?

Figyelt kérdés

Eddig látottak:


1. Wolf' s rain


2. Neppun Kairiku Bushi Road


3. Ginga Densetsu Gin,

Ginga Densetsu Weed


4. Inuyasha


5. Naruto, Naruto Shippuuden


6. Noragami, Noragami Aragoto


7. Kamisama hajimemashita


8. Kamigami no asobi


9. Vampire Knight, Vampire Knight Quilty


10. Hiiro no Kakera, Hiiro no Kakera - Totsugeki! Tonari no Ikemenzu


11. Norn 9 - Norn + Nonetto


12. Dance with Devils


13. Brave 10


Először is hasonlókat szeretnék, esetleg valami keveréket, szerelmes jöhet de ne ilyen mint pl. Lovely Complex.

A harccal nincs bajom, pl. Brave 10 jeleneteit imádtam ezekben de az eddigi összesből szintén.



2016. okt. 25. 21:42
 1/3 Cukor chan válasza:

Sok félét felsoroltál, ezért a válsz nem egyszerű, de némelyikhez tudom hasonlót :D


Vampire Knight - Dance In The Vampire Bund

Kamigami No Asobi, Dance With Devils, Hiiro No Kakera (ezek mind fiúháremek, a kedevnc műfajom xd) - Diabolik Lovers(kedvenc animém forever), Brothers Conflict, Watashi Ga Motete Dousunda (most fut)

Plusz, ha harcosat is szereted és az izgalmat muszáj megnézned az Attack On Titant :D


Remélem segítettem^^

2016. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kyuta válasza:
Soul eater,death note,ao no exorcist, fairy tail,kekkai sensen,kuroshitsuji-book of cicus(ez a 3., de ez a legjobb évad),
2016. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hataraku Maou-sama!

Tenkuu no Escaflowne

Terra e...

Ergo Proxy

Jyu Oh Sei

Eureka Seven

Fushigi Yuugi

2016. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!