Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan, hogy...

Lányok, van olyan, hogy részegen rányomultok egy barátotokra, aki egyébként nem tetszik?

Figyelt kérdés

Előfordult már ilyen? Vagy lehetséges ez?

Én úgy gondolom, hogy az alkohol csak a gátlásokat oldja, de nem szül új gondolatokat. Tehát aki egyébként nem jön be az részegen se jön be, főleg ha már jól ismered.



2016. okt. 26. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alkohol nem szülne új gondolatokat, amelyek sokszor még a fizika törvényeiről alkotott ismereteinket is felülírják, akkor nem lenne annyi vicces beba*zós sztori.
2016. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem értek egyet. Én már szexeltem részegen olyannal, aki józanul soha nem kellett volna.
2016. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
Az a trükk, hogy józanul sem tudsz mindent saját magadról. A vonzalom nem egyszerű fekete-fehér, igen-nem dolog. Az alkohol nem szül új érzéseket, de megmozdíthat olyasmit, amiről józanul nem vagy hajlandó tudni (igen, így működik az ember feje). Gondolom álmodban is csináltál már olyasmit, amit ébren nem értettél, pedig azt is te csináltad. Persze ez nem azt jelenti, hogy „valójában bejön”, hanem inkább mélyen valahol tetszik is, csak nem eléggé.
2016. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem jon be részegen sem, de én ha iszom jobban bevagyok gerjedve, én is szexeltem olyannal akivel józanon nem tettem volna
2016. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például simán el tudnám képzelni magamról, hogy részegen lefekszek barátnőmmel, aki amúgy nem jön be... csak pia hatása alatt valószínűleg felerősödnének az ilyen-olyan vágyak

17/L

2016. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki erre alapozna egy elképzelt kapcsolatban, akkor azt úgy kellene működtetni, hogy a kapcsolatban folyamatosan részegen tartja a lányt.
2016. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!