Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik azok az árulkodó jelek,...

Mik azok az árulkodó jelek, amiből egy tanár tudja hogy ki puskazik, vagy ki nem készült?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék természetesebben viselkedni?

2016. okt. 26. 23:15
 1/9 cecee válasza:
100%
Ez engem is erdekelne, mert mindeg lebukok. :( :D
2016. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Például tanuljatok...
2016. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cecee válasza:
30%
Jo mind1 ezt hadjuk inkabb!
2016. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Xdd 😂😂

Kérdés :hogy tudnék természetesebben viselkedni

Válasz : "például tanuljatok"

-mik az árulkodó jelek-

-Például Tanuljatok!!-

WTF?! Eleve ha tanulásról akarsz nekem papolni, akkor fogalmazd már meg rendesen..

2016. okt. 27. 00:47
 5/9 anonim válasza:
60%

Természetesebben? Oké. Képzeld magad a tanár helyébe! Mindenki szorgosan körmöli azt a három mondatot, amit megtanult, semmi sem gyanús. Aztán egyszer csak megakad a szemed valakin. Miért?

A)reszket, mint a kocsonya-->próbálj meg veszteg maradni!

B)folyton feltekintget, hogy felmérje a tanárt--->talán a szemed sarkából, merre sétál, mert egyébként tuti lebukás!

C)leteszi a tollat a padra--->ergo:jobb dolga van az asztal alatt.

2016. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez tényleg igaz lehet, én eddig egyszer puskáztam rendesen (cetlivel, előre megtervezetten) és a utolsó kettőre kell csak figyelnem. Nagyon sokszor találkozik a tekintetem a tanárral dolgozat írás közben, még ha nem is puskázok.
2016. okt. 27. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Hogymondjam viselkedj teljesen normálisan ne bámuld a tanárt mert az nagyon ordít mielött előveszed csak egy nyakkörzés közben nézd meg éppen hol áldogál. Ne idegeskedj (ne toppogj, ne mozgasd az ujjaid mint aki épp konektorba nyúlt. SZal viselkedj full lazán.
2016. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi ;D
2016. dec. 19. 20:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Most nézem vissza a kérdéseim és szakadok az oltásomon 😂
2017. jún. 30. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!