Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok az esti Győzike-showb...

Láttátok az esti Győzike-showban Virágot? Még egy ilyen neveletlen gyereket nem is láttam. Egyszerűen elképesztő, ahogyan viselkedett. Hogy engedhetik ezt meg neki? Miért nem nevelik már meg?

Figyelt kérdés

Belefeküdt a tányérba, végigette az asztalt, hisztizett, hogy ő "utálja" ezt a kaját is, azt a kaját is, természetesen ordított hozzá, az anyját ugráltatta, aki ugrott másik kajáért neki, majd az lett a vége, hogy az apjának is visszaszólt és felugrott, otthagyta az asztalt, meg az anyját, aki az újabb kaját hozta az úri kedvéhez.

Én sose ütnék gyereket, de itt rendesen viszketett a tenyerem. Tudom, hogy nem a szegény kislány a hibás, ha nem nevelik, illetve ezt engedik, de miért jó ez nekik, miért nem nevelik már meg?


2010. ápr. 27. 04:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, amit látsz a Győzike showban, az meg van játszodva!! Nem a realitás. Persze nem tudom h milyen lehet a valóság:)
2010. ápr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ja hat a valosag talan meg ennel is rosszabb! amugy en lattam es csak lestem, h mekkora bunko lesz nyomorult gyerekbol, ha felno.

Meg kellene nevelni amig meg nem keso.

2010. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
nekem teljesen ugyan ez a véleményem, mint az előttem szólóknak, de azért azt tudni kell, hogy tv-ben megy, mindenki látja, nem verheti meg a gyereket a képernyők előtt.Az én tenyerem is viszketett, ha az én gyerekem lenne, megtanítottam volna hogy kell az asztalnál ülni és hogy beszélhet vissza a szülőknek, az is biztos.
2010. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek a hibás azért, mert nem foglalkoznak vele. Láttad már őket együtt játszani, vagy szépen nyugodtan beszélgetni valamiről?Ezt látja, ez neki a normális.
2010. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz.Mintha az én véleményemet írta volna :)Köszike.
2010. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaj rossz nézni hogy mit művelnek .. de attól függetlenül minden héten nézem hogy milyen hülyeséget csinálnak XD
2010. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ezt az adást nem láttam,amiről szó van,viszont a korábbi részekben ki voltam akadva én is,miket szokott művelni az a kislány.Biztos van benne megjátszás is,de nem tudhatjuk azt sem,milyen a valós életben.Gondoljunk csak bele,épp ezért nézzük,mert hangoskodnak,veszekednek,zajos életet élnek,egy szóval,show-t csinálnak.

Lehet a magánéletben meg nagyon szépen nevelik a gyerekeket,ki tudja..

De szerintem ilyenen ne idegesitsd fel magad,éppen elég ha van gyermeked, őt nevelni.Nekem van kettő.igaz még picik,de van "munka" a neveléssel bőven.

2010. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!