Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tb-támogatást szeretnék...

Tb-támogatást szeretnék igényelni, feltétele az, hogy munkanélküli központba regisztrálva legyek?

Figyelt kérdés
Most járt le a gyesem,két kisgyerekkel vagyok egyedül,lett volna munka de nem tudtam elvállalni,mert nem lett volna aki vigyázzon a gyerekekre ha dolgozok.Nagyon mérges vagyok,miért nem segítik jobban az anyákat,hogy tudjank4-6 órába dolgozni,esélyem sincs találni,mert 8-órát nem tudok vállalni,ha meg beteg nem tudok megkérnie senkit,hogy vigyázzon rá ☹ .Szóval gondoltam,megigényelném ezt a támogatást,gondolom jar,gyermekvédelmisek vagyunk,csak nem tudom előtte be kellene mennem a munkaügyibe,sajnos onnan nem jár támogatás,és munkát ezen lehetőséggel élve soha nem tálaltam,ezért nem éreztem fontosnak,hogy most bemennyek,ha meghalják,hogy részmunka idős állást keresek,csak csóválják a fejüket.

2016. okt. 27. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
igen regisztralni kell magad. es kerned kell egy hatosagi igazolast ami igazolja hogy munkanelkuli lettel. aztan el kell vinned a hatosagi igazolast az onkormanyzathoz elmondod mit szeretnel. kitoltod a papirt amit adnak. aztan varni kell vagy megadjak vagy nem. levelben ertesitenek majd. altalaban ezt azert mindenkinek megadjak. en is lehet megigenylem ha tovabbra se lesz melom.
2016. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2016. okt. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!