Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem az interneten egy...

Rendeltem az interneten egy tárgyat amit ki is fizettem dotpay-en keresztül és meggondoltam magam, hogy mégsem kell. Mit kér az oldal?

Figyelt kérdés
Küldtem az oldalnak egy "angolul megírt" emailt. (Fordító segítségével, nemigazán értem a nyelvet. ) Ez lenne az: "Dear xyz shop! I would like to cancel the order. Order number:xyz I transferred the money to you. This is the amount I want to get this account: 117xyz46-0z6yzx1x I apologize for the inconvenience. Thank you in advance for your reply as soon as possible. Sincerely, xyz! " Erre ez volt a válaszuk. : "Hi, We can only paybac back on transaction and account that it was made from So what is transaction number form dotpay Regards" Nem értem hogy mit akarnak, forditóval egy katyvasz jön ki. Tudnátok segíteni?

2016. okt. 28. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg a tranzakciós számot kérnék tőlem?
2016. okt. 28. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
A tranzakciót csak arra a számlára lehet visszautalni, amelyről érkezett. Tehát a dotpay címére vagy számlaszámára, nem pedig az általad megadott más számra. Így azt kéri megerősíteni, hogy mi a tranzakciós szám, mely a dotpay-en keletkezett.
2016. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen szóval ha elkülöm azt a tranzakciós kódot amit kaptam amikor utaltam a dotpay-en keresztül akkor elvileg minden oké?
2016. okt. 28. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a dotpay működését, csak lefordítottam a szöveget. Gondolom azért kell a tranzakció azonosítója, hogy egyeztessék és igazolják hogy tőled származik a fizetés, mekkora összegről van szó, és melyik az (ha esetleg többször is fizettél már).
2016. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm a válaszod ment a zöld pacsi :)
2016. okt. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!