Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni ajándékba...

Mit érdemes venni ajándékba egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Most lesz az unokatestvérem szülinapja, de nem tudom mit vegyek neki.

Minek örülne egy 15 éves?



2016. okt. 29. 09:41
 1/5 anonim válasza:
0%
Tampon?
2016. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Wow. Micsoda humor 👏
2016. okt. 29. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
ruha/könyv/illatszer/édesség
2016. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adaline23 válasza:
100%
Visszagondolva az akkori önmagamra: imádtam naplót írni, esetleg valami szép kötésű napló (amiből visszaköszön az ő stílusa: színes, illatos, lakatos stb). De sok egyéb csajos dolog jó lehet: parfüm -egy jól betalált illat szerintem az egyik legjobb ajándék. (elcsalhatod pl. magadnak választani és akkor láthatod neki melyik tetszik). Karkötő -akár személyes felirattal. Könyv -asszem egy szerelmes regénnyel nem lehet mellé fogni ennyi idősen :D de bármi egyéb témájú is lehet, ami őt foglalkoztatja. Végül: ha nem tárgyat szeretnél -örök emlék ÉLMÉNYT adni.. Vidd el magaddal bowlingozni, mozizni, koncertre vagy esetleg a Sugar Shoppba, ami igazi "csajos mennyország" :) [link]
2016. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. okt. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!