Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. s! Hogyan kélszüljek a...

S. O. s! Hogyan kélszüljek a felvételire? Tippek? Trükkök?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Központi felvételi?
2016. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen 8.os
2016. okt. 31. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Csapassad,ne izgulj.

Tavaly felveteliztem halalra idegeltek,hogy ezen mulik minden,modszeresen el is csesztem. De en jol jartam:)

Nem ezen múlik,ha nem jon ossze felevkor lehet sulit valtani is akar.

SOK SZERENCSET✨Ha van barmi kérdésed ,nyugodtan irj:)

2016. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, plusz még annyit hozzátennék, hogy ( most lehet, hogy hülyének nézel xD) ha van időd, akkor mindenképp menj ki mosdóba, akkor is, ha úgyérzed nem kell. Nehogymár amiatt ne tudj koncentrálni :D anno azt mondták, hogy kell vonalzó, szögmérő, körző, ceruza, erre nem otthonhagytam?! (Azthiszem amúgy, hogy túléltem nélkülük is.) Szóval te legyél okosabb, és figyelj arra, nehogy otthon hagyj bármit is!! :)
2016. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azt hiszem 2006-tól fent van az összes, a pótfelvételi is, azt mind csináld meg és akkor tuti minden jól fog menni :) Én tavaly ezt csináltam, és nem azért mert hülye vagyok,hanem mert kell egy bizonyos rutin ahhoz,hogy 45 perc alatt végezz a rengeteg feladattal.Illetve válassz valami gyenge szakközép sulit, ahol írod,mert ott kedvesebbek és kicsit lazábbak a pontokkal,hiszen kevés jó felvételi akad a kezükbe ;)
2016. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A Deákba tényleg nem kell felvételizni?
2016. nov. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!