Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki kiteszi facebookon...

Ha valaki kiteszi facebookon nyilvánosan az oldalára a velem lévő beszélgetését akkor ezért fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

Facebookon már jelentettem én is meg többen is, de nem veszi le és ezzel teljesen lejárat. Fordulhatok ezzel rendőrségre?

Itt tette ki mint ez:

[link]



2016. okt. 31. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

"Fordulhatok ezzel rendőrségre? "

Úgy gondolod hogy bűncselekmény? Mégpedig?

2016. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Itt tette ki mint ez" + mint, te. Egyébként, pl. a kérdés-kiegészítésedben levő csevegést, sohasem láttam volna.
2016. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így mint ezt?

[link]

2016. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fordulhatsz persze, manapság személyi jog megsértéséért el lehet ítélni valakit.

De pl 4-5 éve még nem foglalkoztak fészes dolgokkal, engem pl felakasztással, meg megöléssel fenyegettek, de a rendőrségen nem foglalkoztak velem, persze ha teszek feljelentést és megvan a bizonyítékom, akkor kötelesek lefolytatni az eljárást.

2016. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó. Mindigis kötelesek vagyunk eljárni ha bejelentést kapunk. De az attól is függ milyen súlyos. Ha bejön egy mama,feltételezi,hogy kirabolták (de persze a mami,csak képzelődött),nekünk akkoris kötelességünk felvenni a jegyzőkönyvet és adott helyzetben eljárást indítani. 😊
2016. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem tényleg nem foglalkoztak, pedig tényleg durván megfenyegettek, valós névvel, akár hetekkel utána is elő lehetett volna keresni a bejegyzést, lefotózni stb.

De nemhogy jegyzőkönyvet nem vettek, nem is érdekelte őket.

2016. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5-ős vagyok. Igen,elhiszem. Sajnos vannak ilyen egyenruhás emberek is😒 de ez ellen senki,semmit nem tud csinálni. Esetleg megpróbálhatod mégegyszer ha ez most történt,vagy esetleg egy másik rendőrhöz menj.
2016. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!