Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők számára miért cikibb...

A nők számára miért cikibb dolog a vécézés, mint a fiúk számára?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és sosem értettem, hogy a nők miért próbálnak annyira úgy tenni, mintha nem lenne emésztésük. Teljesen ugyanúgy szarnak mint mi, ugyanolyan hangosat és büdöset, a pisi meg egyszerűen másik helyről jön ki.
2010. ápr. 27. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy cikibb?
2010. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert ők nem wc-znek előttetek vagy nem jönnek ki úgy hogy "mekkorát sz*rtam azta!" még nem tagadják csak úgy gondolják hogy ez magánügy és senkinek semmi köze hozzá, nem kell róla beszélni. Én is lány vagyok így gondolom, illetve még azt is hogy a fiúk csinálnak ebből nagy dolgot, beszélnek róla, viccelődnek vel hangosan és a lányok kezelik normálisan.
2010. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasiban is ilyenek. Nálam idősebb koleganőm mondta, hogy a férje mindig igyekezett akkor használni a WC-t, ha egyedül volt otthon. Soha nem hallotta büfizni, pukizni, mint aki ezeket a fülén engedné ki. Viszont a családtagoknak is sunnyogva kellett a WC-be menni, mintha szégyen lenne. Én nő vagyok és lesz...om a véleményeket. Aki meg túlnyafizza, tartsa vissza 2-3 napig:-)
2010. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nekem nincs méretes farkam, amit nézhetnék közben arra gondolva, hogy "Húú, nekem fél centivel nagyobb van mint a szomszéd Jauzsinak!"!

14/L Anna-chan

2010. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha egy lány így csinál, egyből mindenki lehurrogja. Mert hogy ilyen viselkedés, nem illik egy nőhöz. Egy nő ne káromkodjon, nem ihat, nem dohányozhat, lassan már levegőt sem vehet. Túl sok az elvárás, és senki se hagyja a másikat érvényesülni. Ez főleg nálunk magyaroknál van így, akármit csinálsz, minden szarba belekötnek már.
2010. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!