Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FILMEK! Tudnátok jó animét/man...

FILMEK! Tudnátok jó animét/mangát ajánlani? Mi a kettő között a különbség?

Figyelt kérdés

ilyen fantasy féleségekre gondoltam, ja és romantiku s vonal is legyen benne :) 14 éves vagyok :)

PL Gokukoku no Brynhildr



#anime #ötlet #manga #Gokukoku no Brynhildr
2016. okt. 31. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Anime: japán animációs film vagy sorozat

Manga: japán képregény, általában fekete-fehér, és nem balról jobbra, hanem jobbról balra olvassák


Nem tudom, fiú vagy vagy lány, de korosztály alapján (van ami kicsit komolyabb, van, ami viccesebb, de alapjáraton egy átlagos tizennégy évesnek ajánlom őket):

Akatsuki no Yona

Angel Beats!

Sailor Moon (ha a régi nem jönne be, a Crystallal is tehetsz egy próbát)

Charlotte

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Clannad

D.N. Angel

Fate/stay night

Fullmetal Alchemist (Brotherhood)

A vándorló palota

Junketsu no Maria

Kyoukai no Kanata

Noragami

Zetsuen no Tempest


Ha pedig kicsit idősebb leszel (ezek már kicsit elgondolkodtatóbbak, komolyabbak, esetleg brutálisabbak, szóval ha vevő vagy az ilyenekre, természetesen most is megnézheted, de nem tudom, mennyire tudnád megérteni a miérteket, így inkább külön szedem őket):

Monogatari Series

Katanagatari

Kara no Kyoukai

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Shinsekai Yori


Ha pedig tetszett a Gokukoku no Brynhildr, esetleg tehetsz próbát a mangaka egy másik animeadaptációjával, az Elfen Lied-del is:)

2016. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖÖÖM 😱😱😱 tokeletesek! ♡♡♡

Amugy lany vagyok 😅😅

2016. okt. 31. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!