HGYG11 kérdése:

Mi a gold titka?

Figyelt kérdés
Ugy értem megköszönném ha valaki kicsitt magasabb ELO-s par mondatban leírná gondolatait,tudásait.(pl.Milyen champeket erdemes mainelni,milyen mentalitásal nyerő játszani stb...) Válaszokér előre is hálásvagyok.

2016. nov. 2. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nagy titka nincs. Mainolhatsz konkrétan bárkit, még dia/challenger szinten is találsz kb bármely hőst mainoló játékost. De tényleg érdemes mainolni és rankeden amikor csak tudsz, vele menni. Ne flamelj, ne idegeskedj, élvezd közben a játékot. Igazából ennyi :)
2016. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes mindig a 2 kiválasztott lane-edre minimum 3-4 champet nagyon jól kigyakorolni, de az is számíthat, hogy melyik hős mennyire "OP". Érdemes nézegetni videókat ezekről, ugyanis "op"-bb hősökkel ténlyeg könnyebb nyerni.


Az ellenség figyelése is fontos, pl. könnyebb, ha kiírod, mikor használta a Flash-ét (van már ping is rá szerencsére). És persze a csapat összeállításában is lehet előnyhöz jutni, pl. ap-ad arány, valamint kombókat figyelni. Mert ha eltalál pár embert egy Malphite ulti, utána egy Leona stunnol, utána Kennen ult, MF ult, Amumu ult, akkor elég nehéz elmenekülni ;)


Egyébként sok ilyen tippet találhatsz Youtubeon, esetleg külön jungle-re, adc-re, hasonlókra. Ha van időd, mindenképp előnyös ilyeneket nézegetni.

2016. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^. Egyenlőre adc/top -pal probálok Egyre jobb lenni de sajnos ebbe a silver közepe stb... -be mindig kapni olyan társat aki képtelen játszani (ugyebár mondják hogy akkor segíts neki de átlagba nálam egyiknek se lehet segíteni olyan észlények :\ ) átlagba adcbe van 20 kill környékén de még így is loseolom átlagba a meccseimet és ezért gondolkoztam mit kéne változtatni (adc:Jinx,virus,cait)(top:renekton,Mundo,néha heimer) -> Ezekkel játszok
2016. nov. 6. 23:47
 4/5 anonim válasza:

Először is a gold messze nem high elo, még a plat 4-5öt se mondanám annak, én mikor elértem plat3 és 2höz akkor kezdett drasztikusan változni a játék képe, minőségi irányba.

Szerintem mindenki abban a divízióban játszik ahova való, nem véletlen nem tud feljebb jutni valaki, mikor visszamentem silverbe smurfölni kb 20 meccs kellett hogy átjussak rajta goldig.

Nézz a yt-n videókat profi játékosok gameplayeiről, gyakorolj, ha valaki zavar csak némítsd el, ne idegeskedj, gondolkozz, láss a pályán és a minimapot is figyeld, segítsd pingekkel a többieket, előbb utóbb jönni fognak az eredmények.

Játssz erős champekkel, pl dianával 5v5 fightban 1 másodperc alatt el tudod érni hogy az 4v5 legyen.

2016. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gold1 vagyok(euw), ~1800mrr op.gg szerint. szerintem az a titka, hogy olyan champek kellenek(majd assassin update után talán változik) melyek jók teamfightban. bronze5-től mid plattig 20+25 perc után fut ki mindenki midre... veigar, anivia, cassiopeia, viktor, pl ezek midre. közben pusholni az összes sávot, vision control, na meg egy megnyert tf után nem tpzni egyből vissza..
2016. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!