Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak nálam van így, vagy...

Ez csak nálam van így, vagy másoknál is? :S

Figyelt kérdés

nah tehát ha bele vagyok zúgva v.kibe és vele álmodok akkor tuti hogy onnantól kezdve már nem érzek iránta semmit....és ez már évek óta így van.:(

vasárnap a barátommal álmodtam és reggel rettegve ébredtem fel... és semmi, nagyon szeretném szeretni de nem megy...ez normális?


2010. ápr. 27. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én így szoktam szerelmes lenni ^.^
2010. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen velem is előfordult már:-)
2010. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát velem nem... nem tudom, hogy mi bajod van.
2010. ápr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem sem, ha valakit szeretek, akkor gyakran álmodok vele, de ugyanúgy szeretem ébredés után is.
2010. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy nem is voltál szerelmes, csak fellángolás volt. csak azt hitted, hogy ez szerelem.

megkaptad, amit akartál, mégha csak álmodban is, és ennyi elég is volt. ezért van az, hogy onnantól már nem érdekel az illető.

majd ha tényleg, IGAZÁBÓL szerelmes leszel, akkor rájössz, hogy ez most igazi, és az eddigiek csak fellángolások voltak, mert az igazi szerelem semmivel össze nem téveszthető, és nem múlik el pikk-pakk, egyik napról a másikra. :)

2010. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!