Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszatartani a...

Hogy lehet visszatartani a tüsszentést?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam allergiás fűre-fára és néha képes perceken át tüsszögni. Nem olyan régen elkezdte azt csinálni, ha például olyan helyen van, hogy amikor rájön, hátrafordul, egy ideig fintorog és kész. Én is próbálkoztam vele, de nem ment. Egyáltalán lehetséges? A tüsszentő reflexet nem lehet megállítani. Vagy, hogy csinálta?

2016. nov. 3. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is vissza tudom tartani.

Ne kérdezd hogyan.

2016. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az orrod alatt meg kell nyomni, és addig úgy tartani, míg lemúlik az inger. Nekem 10-ből 9-szer sikerül így visszatartani.

Egy csomóan (én is), úgy csinálják, hogy a mutatóujjukat nyomják az orrukhoz. Egy csomó ideig azt hittem, hogy csak ott tartják (filmekben, képeken) de kiderült, hogy ilyenkor nyomni kell a két orrlyukat elválasztó részt.


[link]

2016. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem nyomok semmit.
2016. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nyomd meg a 2 szemed kozott, az orrod felett. Jo erősen, 100% hogy elmúlik. De ne csináld tul sűrűn mert nem egészséges. En is csak akkor csinálom ha pl. Síri csend van es olyan kellemetlen lenne tusszenteni :D
2016. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!