Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri a Rust, az eredeti árát?

ReCavor kérdése:

Megéri a Rust, az eredeti árát?

Figyelt kérdés

Hello

Szeretném megvenni a rustot de nem tudom hogy megérie a az eredeti steamos árát.

A választ előre is köszönöm!



2016. nov. 3. 16:29
 1/3 anonim válasza:
Nincs vele baj, jó játék ha vannak hozzá haverok akiknek szintén megvan, szerintem várj vele egy leárazást egyébként, karácsonykor leviszik az árát kb. felére. Amúgy néha eléggé fel tudja magát húzni rajta az ember, tele van oroszokkal, van pár bug is, de az utóbbin elég sokat dolgoznak a fejlesztők :)
2016. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SCemergency válasza:
G2A-n viszonylag olcsón hozzá tudsz jutni. Én 1000Ft-ért vettem a rustot meg :D De most kb 2000Ft környékén van. Ha érdekel akkor itt tudsz regisztrálni: [link]
2016. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SCemergency válasza:
Ja... és én is itt vásároltam egy csomó játékot ( Pl.: Rust, ETS2, Steam feltöltő kártya vagy mi :D ). Nem vertek át és mindig nézz jól körbe, mert találhatsz a kiválasztottnál is jobb ajánlatokat.
2016. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!