Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ekengednétek a 15 éves lányoto...

Ekengednétek a 15 éves lányotokat egy szilveszteri buliba (ahol ugyebár fiúk is vannak)?

Figyelt kérdés
Nem komolytalan lányról van szó, de mégis, jó ötlet elengedni?

2016. nov. 3. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez a gyerekemtől is függene, ha őszintén, komoly arccal megígérné, hogy ne aggódjak, nem lesz semmi, és látnám, hogy komolyan is gondolja, és megbízható lenne, akkor lenne rá esély, de ha még egy kis szeleburdi fruska, akit esetleg könnyen rávehetnének dolgokra, hát akkor nemigazán. Hát, nem tudom. Szerintem te ismered a lányodat. Hogyha elég komoly, akkor szerintem mehet, hogyha nem issza le magát, meg ilyenek. Meg nem megy bele olyan dolgokba, ami nagylányoknak való, és nem egy buliba, hanem egy ilyen intimebb szobába tartozik. Szóval hogyha teljesen megbízható, akkor talán, de amúgy hát én szerintem megmondanám neki, ha elengedném végülis, hogy ne maradjon ott végig inkább, vagy nemtom, lehet, hogy érte is mennék, vagy valami. Ja de várjunk, hát 15 éveseknek még szerencsére nem adnak ki italt, de mondjuk tudnak csenni a kamrából, amit a szüleik vettek meg sajátmaguknak. Hát nemtom, hogyha megbízható, akkor szerintem mehetne, de szerintem ne is maradjon ott végig.
2016. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

15 evestol jon a valasz:

En is voltam hasonlo helyzetben es anyum megigertette velem hogy nem lesz semmi gaz, nem iszom le magam, meg ilyenek.

Es lass csodat iigy is tortent, jol szorakoztam es meg a szuleim sem lettek mergesek.

A fiukkal meg raersz, olyanok mint a busz, mindig jon a masik.

2016. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiúk is vannak :D Igen lesznek is most már mindenhol :D

Egyébként elengedném, gondolom már középiskolás. Én nem a fiúktól félteném a legjobban hanem az alkoholtól, cigitől...

2016. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mindenjó ***** válasza:

Te ismered de én legkevésbé a hímállatoktól félteném.

19/L

2017. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!