Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "kibékíteni?

Hogyan tudnám "kibékíteni?

Figyelt kérdés
Nos.. az a helyzet hogy meghúztam a legjobb haverom hugát.. (A hugától semmi mást nem akartam) és ezt az a bizonyos haverom megtudta.. most eléggé mérges rám, főként amiatt is mert a hugának én voltam az első stb. na tehát az lenne a kérdésem hogy, mit csináljak hogy ne haragudjon rám? Nem akarom hogy emiatt annyi legyen a barátságunknak.. (Óvoda óta ismerem) amit még tudni kell: én 17 éves vagyok és egyértelműen fiú. Haverom 18 éves, a huga pedig 15 éves decemberben lesz 16. Nem kérek olyan hozzászólásokat hogy mekkora hülye vagyok, mert ezzel én is tisztában vagyok.. nem kellett volna.. :-/

#Barátság_veszélyben
2016. nov. 4. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetlen modon tudod kibekiteni, ha a kovetkezo harom evben husegesen es csak vele jarsz, es utana felesegul veszed, akkor a haverod meg fog bocsatani.
2016. nov. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látom nem volt egyértelmű.. a haverom is fiú, én meg nem vagyok meleg.. szóval az biztos hogy nem fogom feleségül venni :'D Arra vagyok kíváncsi hogy mit tudnék tenni hogy ne menjen kárba a barárságunk?
2016. nov. 4. 11:16
 3/9 anonim válasza:

Ha emiatt kárba megy egy barátság, az nem is volt az.

"amiatt is mert a hugának én voltam az első"

Ez csúnya dolog volt tőle.(Ebből arra lehet következtetni, hogy valójában nem is úgy gondol rád, mint azt előadja.)

A másik dolog meg az, hogy mit foglalkozik a húga életével, ő döntése volt, nincs beleszólása.

(Lehet csak irigy :P)

2016. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, en a hugarol beszelek. Udvarolj husegesen a huganak harom evig, utana vedd felesegul, es a baratod meg fog bocsajtani, hiszen a huga a feleseged.


Csak egy kerdes, legkozeleb az anyjat akarod meg...ni? Mert azert mar lehet, hogy olni fog...

2016. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ajj 4-es.. ennyire még én se vagyok rossz.. az anyjával biztos hogy nem tennék semmit se. Hogy a hugát feleségül vegyem?! Az nem hinném hogy valaha is megtörténne.. a huga nekem csak egy "kaland" volt. de ezt le is írtam. (igen, tudom.. nem kellett volna..) Meg emiatt a huga is haragszik rám amit nem nagyon értek mivel megbeszéltük hogy semmi más nem lesz és ő bele ment. 3-as neked azt tudom mondani hogy igazad van, de azért megértem hogy egy ici picit kiakadt.. egyszerűen csak félti a hugát.. amit megértek. (De egyébként régebben megbeszéltük hogy az ő huga tabu, szóval így megszegtem a "megállapodást" :-/)
2016. nov. 5. 14:12
 6/9 anonim válasza:
Hát akkor érthető a kiakadása, de mint mondtam, akkor sem az ő dolga, szóval érvényes amit írtam :D
2016. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kössz.. ezzel aztán tényleg sokat segítettél.. :'D
2016. nov. 6. 13:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Már teljesen reménytelen a helyzet? A huga az nem is érdekel.. én csak azt akarom jóban legyünk (haverommal)
2016. nov. 6. 13:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy írhatnátok tanácsokat.. tanácstalan vagyok :'D
2016. nov. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!