Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elpusztítani egy...

Hogyan lehet elpusztítani egy energia alapú életformát?

Figyelt kérdés

Adott egy energia alapú élőlény, aminek nincs fizikai teste és a tudatát az energiafelhőben tárolódó információ határozza meg. A lény, egy teljesen zárt öltözetet visel, ami segít kapcsolatot teremteni a fizikai környezettel és ezt, maga az energia működteti. Nyilvánvaló, hogy mechanikai eszközökkel megsemmisíthető a váz, de az energia átkerülhet egy másik hordozóba. Mivel az energia csak átalakulhat és nem pusztulhat el, így szerintem a tárolt információt kéne megsemmisíteni, ami által maga a lény pusztulna el. Én speciel egy ellentétes energiára gondoltam, ami eloszlatja az energiát vagy mágneses mezővel esetleg az információ törölhető.


Kíváncsi lennék, hogy jó úton járok, vagy ostobaság az egész?


2016. nov. 4. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kell egy kis energia: Sport szelet
2016. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!