Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap éjszakáznom kell...

Holnap éjszakáznom kell Budapesten, hogy bírjam ki az utcan?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sapka, sál, kesztyű.
2016. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Szegénykém... :( Szerintem kérdezz meg néhány ismerősödet nem-e engednék meg, hogy náluk éjszakázz. Feltételezem, ezt már próbáltad. Esetleg menj egy aluljáróba. Bár nem ismerlek, nagyon sajnállak. November van, meg fogsz fagyni! Gondolom fiú vagy, de annak ellenére felhetnél harisnyanadrágot (engem az anyukám felnőttként úgy kezel, mint egy 5 éves gyereket), tehát vedd fel a legmelegebb kabátod, meleg zoknit, több réteg vastag pulcsit, sapkát, kesztyűt, és ne feledd a hálózsákot. Tutira megfázol. Sok sikert kívánok!

2016. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miert kell ejszakaznod? am egy igazi ferfinak ez meg se kottyana.
2016. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Munka miatt
2016. nov. 6. 07:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Munka miatt, de meg volt az ejszakazas es itt vagyok, hidegnek hideg meg csak hajnali 4 táján volt.
2016. nov. 6. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!