Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek? (felvételi eljárás)

Mit tehetek? (felvételi eljárás)

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 éves, idén felvételiztem, de sajnos amiket megjelöltünk oda nem vettek fel...:'(. Most akkor ez a fellebezés arra jó, hogy megindokolom, hogy ebbe és ebbe a középiskolába szeretnék járni? És mennyi esélye van, hogy sikerül bekerülnöm? És olyan létezik, hogy ha sokan fellebbeznek akkor az iskolák indíthatnak több osztályt? Amúgy az írásbelim összesen 56 pont lett, négyes tanuló vagyok és a szóbelikre is elmentem. Nem akarok egy rosszíhrű iskolába kerülni.:( Mert azt hallottam, hogy akit nem vesznek fel sehova azt oda rakják ahol van hely? Igaz ez? Nagyon el vagyok keseredve, ma is sokat sírtam, hogy milyen szerencsétlen vagyok..:( Légyszi normális válaszokat!
2010. ápr. 27. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A fellebezésnek az az értelme, hogy az iskola megindokolja, hogy miért nem vesz fel, ezt az indokot megtudd dönteni. (ez teljesen felesleges). Nem hinném,, hogy emiatt több osztályt indítanának, valószínüleg nemtudnak többet, ezért van annyi, amennyi. Nem kell megvárni, hogy tegyenek vmilyen iskolába, keress iskolát, lehetőleg olyat, ahol nincs felvételi, menj be jelentkezni, háths felvesznek. Beviszed a bizonyítványodat, és megmondod jelentkezni szeretnél, mert ahova jelentkeztél nem vettek fel.
2010. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!