Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok a nők, akiknek hegyes/hos...

Azok a nők, akiknek hegyes/hosszú/stb. műkörme van, azok hogyan oldanak meg bizonyos problémákat?

Figyelt kérdés

Például arra gondolok, hogy hogyan tesznek fel egy tampont, vagy ha esetleg valamiért benyúlnak, akkor az nem fáj-e (nekem még a kis körömnél is rossz érzés)..

Tudom, hülyeség, de régóta foglalkoztat, hogy hogyan csinálják. : D


2010. ápr. 27. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hegyes műkörömmel még jobb is :D
2010. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem oldanak meg.

Ennyi:)

2010. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem hegyes, csupán hosszú a körmöm de nem akadályoz semmiben szerencsére. :)
2010. ápr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
*-fogják
2010. ápr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hosszu kormom van, (es magamnak finanszirozom), es egyebkent abszolut semmiben nem gatol, sot idonkent van hogy nincs mukorom egy ket napig, es olyankor rajovok, hogy sokkal nehezebbek bizonyos dolgok nelklule
2010. ápr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
például vakarózás?
2010. ápr. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!