Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » DPD Futárszolgálat?

DPD Futárszolgálat?

Figyelt kérdés

Rendeltem 2 gitárt,mikor hozza a futár kérhetem hogy aláírás elött lássam a terméket és kérhetem hogy kibontsam ?

Meg nézzem hogy sérült e.. ?

És ha doboz sérült vagy esetleg sérült a termék akkor mi a teendő?



2016. nov. 6. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A hivatalos menet a papírt aláírod átadod az összeget és megkapod a csomagot . A futár nem vonhat be tanúnak és nem tartható a helyszínen . Azt teheted hogy egy haver felveszi folyamatosan vágatlanul a csomag érkezését kibontását kitakart sofőrrel , ez esetleg felhasználható ha a küldő tróger vagy menet közben keletkezett kár bizonyítására a cég ellen .
2016. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megy a zöld kéz :)
2016. nov. 6. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Futarceg nemtudom mit vàllal de magyar postànàl egyértelmű h jogom van megnezni a csomagot mielott àtveszem. Kibonthatom a dobozt,belenézhetek, ès akkor fizetek ha láttam h mit veszek àt. De ez számomra teljesen egyèrtelmű. Ki fizet ki valamit amìg nem nézte meg a termèket?!:D Innen már a vevő felelőssège (felelőtlensège..) ha nem így tesz.:)
2016. nov. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gipsz Jakab24 válasza:
Én úgy tudom dpd-nél kibonthatod a futár előtt.Sőt volt már olyan is hogy a futár kérdezte meg hogy kibontsuk-e.Tehát nyugodtan.A kamerás módszer is egy jó bizonyíték lehet utólag.
2016. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!