Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meglehet szerezni a 2017-es...

Meglehet szerezni a 2017-es felvételi megoldásai?

Figyelt kérdés
2 hónap és megírom a felvételit és jó lenne ha előre tudnám a megoldásokat.

2016. nov. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A felvételi, érettségi, egyéb vizsgák olyan korlátozott terjesztésű és szigorúan bizalmas dokumentumok, amik nem lehetnek nyilvánosak, külön szabály vonatkozik a tárolásukra és terjesztésükre. Ha kiszivárogna a megoldás, akkor azt a feladatlapot bevonnák és újat adnának ki helyette.


Nincs kiskapu, tanulni kell.

2016. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Könyörgöm,nem olyan nehéz tanulni. Persze én is átestem ezen, de hidd el nem olyan vészes, sajnos megoldásokat viszont sehol nem fogsz találni! De hiába tudnád előre, felvennének egy erős suliba,a tökéletes felvételiddel, s lehet rögtön megbuknál. azért jó a felvételi,mert mindenkit a tudása alapján, a számára megfelelő iskolába oszt be...
2016. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó dolog ez a felvételi. Lehet pont folyik az orrod, rosszul vagy, fáj a fejed, álmos vagy, nincs kedved megírni és ezért rosszabban sikerül mint egyébként. Lehet kitűnő vagy, de a felvételit elcseszed ezért egy kritikán aluli suliba kerülsz, és elcseszted az életed. Lehet kettes tanuló vagy, de a felvêtelire mégis tanultál, megírtad jól, és bekerülsz egy erős iskolába. Aztán megbuksz. De lehet, hogy ha oda kerülnél be ahova szeretnél, akkor tanulnàl. Én egy nagyon erős gimibe jelentkezem idên, de ahogy néztem a többi felvételit, kételkedem. Nagyon kevés az idő, sok a feladat, és nehéz is.
2016. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, erre van a pótfelvételi ;) Hogy ne kelljen betegen megírnod.
2016. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, de egy kis orrfojás vagy fejfájás miatt nem hiszem, hogy valaki otthon maradna.
2016. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt azért nem gondolhattad komolyan :'D
2016. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!