Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a tanárok az...

Szerintetek a tanárok az ültetésnél direkt csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Nemrég eszembe jutott, hogy a tanáraim nagyon sokszor egy érdekes ülésrendet csináltak... a legszebb/legjòképûbb gyerekek vagy azok, akikról mindenki pletyizett (érett tízévesként) hogy úú szerelmesek, valahogy minding egymás mellett kötöttek ki :) Ezzel nem azt mondom, hogy ez minden suliban így van, de szerintetek elképzelhetõ, hogy néhány tanár ezzel szórakozna, vagy ez csak véletlen? :D
2016. nov. 6. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat igen. Én meglehetősen régen jártam iskolába (76-ban érettségiztem).

Amit írok, csak alkalmi, de el tudom képzelni, hogy igenis létezik az, amit felteszel.

Szóval, dolgozatot kellett volna írnunk, de lebeszéltük róla a tanárt. Végig beszélgettünk utána az órát. Nem írtunk dogát, de nem is foglalkozott semmi módon sem a tárggyal. Fecsegtünk.

Közben elkezdett átültetni minket. Kicsengetés előtt öt perccel közölte: Amikor megszólal a csengő, ő viszi a dolgozatokat az asztaláról. És le is fogja osztályozni. Aki nem ír semmit, természetesen karó.

Persze nagy szemétségnek tartottuk, de később arra is rájöttünk, hogy mi volt ez az átültetősdi.

Egymás mellé ültetett nagyon jókat, és nagyon rosszakat. A egyik páros nem igényli a segítséget, a másik párosból meg egyik sem tud semmit.

Aztán kombináció volt még a haragosok összehozása is.

Szóval nagy ravaszan kialakította azt a rendet, amiben senki nem segít a másiknak.

2016. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!