Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen táptalaj javasolt a...

Doruss kérdése:

Milyen táptalaj javasolt a kavics alá akváriumba ültetésnél? Mit csináljak a régi növényekkel?

Figyelt kérdés

Akváriumba növényeket akarok ültetni. Nagyon nagy a kavics szemcsenagysága, részben ezért is akarok alá táptalajt. Milyet ajánlotok?

És mit csináljak a régi növényekkel? Azok műanyag cserépben vannak, rendesen szét is gyökereztek, azokat hogy ültessem ki? (szivacsban vannak.) Nem akarom őket kipaterolni, de alig férne be tőlük több növény. Mi legyen velük?


2010. febr. 27. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sera táptalaj, a talajt cseréld le sztem fekete bazaltzuzalékra,az a legszebb sztem,és azokkal a növényekkel mi bajod?ugyan olyan növény mint a többi.Ha más fajtát akarsz azokat cseréld el add el vagy addo oda valakinek az akvarista.hun
2010. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A növényekkel az a bajom, hogy mindenképpen ki akarom őket ültetni hogy ne nézzen ki hülyén, és már mondtam, hogy nem akarok megválnii tőlük.
2010. febr. 27. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A JBL Aquabasis + Manado kombó nagyon jó, csak a Manadot nagyon át kell mosni.

Szedd ki a műanyag cserépből, mert nem tud normálisan fejlődni a gyökérzete. Nem baj, ha szakad, a lényeg, hogy a gyengébb leveleket vágd le, mert csak viszik az energiát és a kisebb gyökérrel nem tudja fenntartani a nagy levélzetet.

2010. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Akkor meg mértt nem ülteted ki...nem értelek.Ez az el akarom törni az ujjam,hogy csináljam?eltörjem a gerincem?...Ha ki akarod ültetni fogd meg,húzd ki a növényt a kosárbol,szedd le a vattát és ültetsd el...
2010. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!