Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3-dik hónapoja miért nem...

Princ Nicole kérdése:

3-dik hónapoja miért nem láthatom ok nélkül a fogvatartott kedvesem?

Figyelt kérdés
Augusztus 11-én láttam beszélőn a kedvesem, azóta mindenféle indokkal nem kapta meg ami jár neki havonta velem a személyes találkozás a börtönben. Nem mondanak okot neki, de papírja sincs, miért ül bent még indok vádirat hiányában. most azt közölte velem, hogy a neki rendelt nevelője nincs, csak 2 hét múlva lesz, szabin van, ezért ők nem illetékesek semmilyen válaszra. Sztem a börötnben is vannak törvények, szabályok, amit a nevelőknek, meg a fegyőröknek is be kéne elvileg és gyakorlatilag is tartani...hol vannak a betartási szabályok? Most 1 ismerősöm kértem meg, vigyen ki a szóban hallott a barátom által bemondott beszélő időpontjáról, ami most sem tuti mikor lesz, de "rendkivüli szabit kért" én meg várakozom a lehetetlenre, a válaszra, ami nem jött meg eddig! Érdekes az is, miért vették tőle el a telefonját, pont amikor jelezte. hogy kb. 200 Ft van rajta, én meg rátöltöttem.

#börtön #szabály #szigorúság #Baracska #beszélő #fegyőr #betartási tilalom #miért nem lehet? Nevelők #láthatás rendszeres minden hónap. fogva tartás #bűntett eljárásjogi hibák
2016. nov. 7. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Lehet csak rád nem kíváncsi ès mással tölti a szemèlyes találkozót :(
2016. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a párod hazudik, ha a nevelőtiszt szabadságon van,más nevelőtiszt helyettesítí,mindenhol, mindenkor. Olyan nincs hogy nincs nevelő ezt százezer százalékra mondom.
2016. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Írj 24/L
2016. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ok nélkül? És ezt mondtad az ügyésznek is?

Hogy okkal vagy ok nélkül, azt majd a bíróság mondja ki.

2018. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!