Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan hogy...

Volt már veled olyan hogy valamit nagyon kerestél, közbe végig a szemed előtt volt?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az?Végül hogy találtad meg?:D:D
2010. ápr. 28. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát én az ellenőrzőmmel voltam így.

Nagyon ideges voltam,tiszta veres:D

Aztán amikor megláttam (rajta álltam), akkor annyira mérges voltam magamra hogy kiszúrta a szememet,hogy el is aludtam :D (TV nézés közben)



És képzeld el,ez volt d.u. 4-kor.

Szüleim pont 8-ra értek haza,engem felköltöttek (nem direkt,csak mikor csapódott az ajtó,felkeltem XD)


Szal hajnali 2-ig nem tudtam aludni :D:D

Azóta mindig nézem a talpamat ha nem találok valamit :D

2010. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ammarilys ***** válasza:
100%

hát..rajtam volt a szemüveg,közbe meg kerestem mind az állat..:D (pedig szemüveg nélkül nagyon homályosan látok)

egyszer meg a távirányitó volt a kezemben,és azt kerestem vagy 5 percig XD

2010. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kezemen volt a hajgumi és összevissza kerestem a lakásba mire észrevettem, hogy rajtam van. :D


Meg egyszer a távirányítót kerestem, mire megtaláltam a hűtőben :D Biztos akkor raktam be amikor a kaját vettem ki. :D

2010. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ammarilys ***** válasza:
máodik vagyok.a hütöbe a távirányitó?:D najó én amikor a szemetet akartam kidobni,majdnem beraktam a hütöbe XD
2010. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer órán unatkoztam és ráfirkáltam a radírra, aztán le akartam radírozni róla :D és nekiálltam keresni a radírt.. kb 4 perc után leesett, hogy azt tartom a kezemben :D
2010. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ammarilys ***** válasza:
100%
XD
2010. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

LOL:D:D

Még vki?:D

2010. ápr. 28. 18:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

egyszer a szomszédom ( a földszinten lakik ) nem találta a kulcsát, ezért bemászott az ablakon. bent végül meglett a kulcs: a zsebében volt.

:D

2010. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
volt már pár dolog amit agyon kerestem és közbe ottvolt a kezemben vagy a zsebemben :D (pl telefon):D
2010. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
mikor mentünk ki a tesiöltüzöböl tele volt a kezem mert nálam volt a kajak pia és hát a telóm iscsak azt nem láttam h fogom... és montdák h menjek erre elorditom magam h várjatok de hol a telóm .. aztán mondták h uristen a kezemben van XDDD :D
2010. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!