Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Árthat a magzatnak?

Árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
33hetes kismama vagyok.Tegnap kórházban voltam koraszülés fenyeget.Kaptam tüdőérlelő injekciót két részben.Tegnap este szörnyen fájt a mellem de nem tulajdonítottam nagy jelentőséget örültem hogy ithon lehetek de ma reggeltől szörnyen piros a mellem,kezem,combom,arcom.Lázas nem vagyok többször is megmértem.Semmilyen gyógyszer allergiáról nem tudok és nem igazán értem mi lehet ez illetve hogy ez árthat a magzatnak?Mozogni mozgott de nagyon megvagyok ijedve viszont az orvos sem zavarhatom ismét.Szerintetek mi ez?Árthat a magzatnak?Mitévő legyek?

2016. nov. 8. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

DE, ZAVARHATOD az orvost, ugyanis neki EZ A DOLGA!!!!


Ez nem normális reakció, valamire vagy allergiás vagy, vagy valami egyéb gond van.


Azt senki nem tudja megmondani, hogy árt-e a gyereknek, csak az orvos, a helyedben legkésöbb holnap reggel (de ha van lehetöség, akkor még most) megkeresném az orvost, hogy mi az oka ennek, márcsak azért is, mert lehet belöle komolyabb gond is.

2016. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!