Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen magamtol elkezdtem...

Terhesen magamtol elkezdtem hasznalni canesten 10mg/g kremet . Tudom orvos tanacsat kellett volna kernem. Felelotlen voltam. De arthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Azert kezdtem el kenni nagam mert a csiklom viszketett es feher foltos volt..par napja kenem de mar ego erzes..nem viszket,nem feher xsak eg.. Negativ valaszokkal legyszi kimelhetek!segitseget tanacsokat elore is koszonom!18hkm
2016. jún. 28. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:

18 hetesen lehet használni canestent, de a hüvelygombád nem fog elmúlni ha a csiklódat kenegeted a krémmel, vegyél canesten kúpot, azt használd el, jól kend be a krémmel mert felmarhatja a hüvelyfaladat, na meg a párodat is kenegesd a krémmel pár napig.


de tényleg orvos lásson, mert lehet nem gombád van hanem mondjuk baci, amitől meg koraszülés/vetélés lehet, most ezek a kis fertőzéseket is komoylan kell venni

2016. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom,ma megyek a tanacsado orvoshoz ez miatt
2016. jún. 28. 01:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg orvos nem látott, ne kezeld magas semmivel! Kövesd az ő utasításait.
2016. jún. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Èn hat hetesen hasznàltam canesten krémet s hüvelytabit.Az orvos jól leszìdott.Azóta nyolc èves semmi baja.Nem szeretik a dokik a canestent.Nincs igazoltan kàros hatàsa de inkàbb orvos làsson
2016. jún. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle a babának, ne aggódj. A Canesten nem egy nagy kockázatú dolog, és a legtöbb hüvelygombára használ, persze a kúppal együtt.
2016. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem árt. Most már tudod viszont, hogy az öngyógyítás nem szerencsés pláne terhesen. Egy bakteriális fertőzést mihamarabb kezelni kell mert veszélyes a terhességre nézve, orvosi diploma nélkül meg magunknak nem lehet eldönteni, hogy miről van szó.
2016. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bajotok nem lesz tőle, de simán lehet, hogy a te problémádra nem ez volt a megfelelő kezelés.

Egyébként ártani nem árt, terhesen aki úszni jár például, azoknak sokszor ajánlják megelőzésként is a Canestent, legalább is nekem mindkét terhességemnél két különböző orvos és két különböző védőnő is ezt tanácsolta. Szóval alapvetően a babának nem árt, de ha konkrét problémád van, inkább lásson orvos.

2016. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elso 12 hetben nem ajanljak,de ez a betegtajekoztaton is rajta van.

En hasznaltam,mivel volt meg 2-3 nap mire orvoshoz jutottam,mondtam dokimnak o meg felirt kupot,ha visszajonnenek a tunetek,legyen itthon.

2016. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!