Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok vagy szimplán...

Szerelmes vagyok vagy szimplán képzelődöm? Mi van velem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, akivel ..nem túl rózsás mostanság a kapcsolatunk. Őszintén szólva már elejétől kezdve súlyos volt a helyzet, nagyon féltékeny és uralkodó tipus viszont gondoskodó és nagyon szeretjük egymást. De innen kezdődik a probléma, amiért valójában irok. Van egy osztálytársam.. most harmadik éve vagyunk egy osztályban, mindig is kerestem a társaságát, mivel nagyon vicces és idióta :D de kb. egy hónapja, lehet van több is, folyamatosan vele álmodok, 7 éjszakából minimum 6x, és ez nagyon bosszant és mindig olyanokat, hogy járunk, szexelünk, vagy szimplán feltünik egy csókra és felébredem.Mindennap hülyéskedünk, egyet gondol,hátr fordul és mutrézik vagy szimplán szemezik velem, vagy elő veszi a flakonját, megvárja mig rá nézek és nyalja a flakon szélét.:D nem normális na, és egyszerüen nem tudok nem rá gondolni egész nap. Ma is egesznap velem kötekedett és mikor elkezdett egy masik csajjal kötekedni meg szemezni, azt hittem felrobbanok. Fogalmam sincs mit érzek iránta. Elnézést, h ilyen hosszúra sikeredett de még igy is lenne mit irjak. Aki tud segitsen,kérlek titeket, előre is nagyon szépen köszönöm.!

2016. nov. 8. 20:44
 1/3 anonim válasza:

Ez azt jelenti,hogy nagyon kídveled a srácot!

A barátodat természetesen szereted,ám minnél töbet álmodsz az illetőröl annál jobban szeretnéd tudni:a barátom,vagy a vicces srác?

Tényleg beszéljél mindkettővel,úgy majd kirajzolódik!

2016. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy a barátommal szeretnék lenni mert tényleg nagyon szeretem. Csak azt nem értem, h mi lett h ennyire érdekel az osztálytársam.. meg h mit jelent az, h álmodok és h miket álmodok róla..
2016. nov. 9. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:
A másik dolog, szerintem ő nemigen érez irántam semmit, gondolom nem vagyok neki több egy osztálytársnál.
2016. nov. 9. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!