Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ha van egy...

Mit lehet csinálni ha van egy személy aki piszkál, megaláz?

Figyelt kérdés

Iskolán belül, mások előtt látványosan b@aszogat, ütöget.

Nagymenő,rosz tanulo, "erös" ettől keménynek érzi magát.


Mit lehet csinálni az ilyennel?

13/f


2010. ápr. 28. 16:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Van amikor jo fej,
2010. ápr. 28. 16:03
 2/8 anonim válasza:

Üss vissza! Nehogy már egy kis taknyos üsse a kisebbet!!!

Nem hiszem, hogy a többiek nagyon szeretnék...az ilyeneket ki szereti? Végső esetben szólj ofönek.

2010. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenki menőnek tartja és benyal neki...
2010. ápr. 28. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez ellen sajnos nem tudsz semmit csinálni. Nálunk egy lány ilyen, de most pont ki volt közösítve egy ideig, most pont békülget. Remélem rosszul érezte magát, hogy nem volt neki ott senki, mert engem és a legjobb barátnőmet folyton miatta közösített ki mindenki. Vagy nyisd fel valahogy a többiek szemét vagy szállj szembe vele. Jobbat nem tudok :S

13/L

2010. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem senki se tartja menőnek, csak félnek tőle.
2010. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele. Engem is szoktam, de nem is figyelek oda... ha meg valaki elkezd ütögetni, akkor szólok haveroknak azt el lesz intézve a valaga! :)


F/18

2010. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyanilyen helyzetben voltam ...

Csávó (mint én 16 éves) már elég kigyúrt volt, de ennek ellenére mikor belé kötött nem szaladtam el.

Gondolhatod mi lett a vége ... naná, hogy verekedés.

Amin pedig magam is meglepődtem, az az, hogy nem vesztettem! (igaz nem is győztem)

A srác néhány napig csendben volt utána, aztán folytatta tovább. (a bordáim asszem még hetekig sajogtak :) )

-> szóval ez a megoldás kockázatos és egyáltalán nem tartós ... nem ajánlom

2010. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de az osztályomba jár, inkább hagyom magára, elkerülöm, ezt az 1 honapot kibirom, a hülyék röhögnek rajta, akinek meg van egy kis esze az elitéli...
2010. ápr. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!