Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Dominik az szép...

Szerintetek a Dominik az szép név? A szüleim belementek hogy megváltoztassam a nevemet erre, szerintetek szép?

Figyelt kérdés

Hányok a mostani nevemtől, ami istván, ami magában nem szép, de mindenki Pistázik, és úndorítónak tartom. anyukám nem a pista nevet atta nekem hanem az Istvánt. de amúgy is mind egy mert azt sem szeretem annyira, vistzont ez a név nagyon tetszik, és a szüleim belemennek ebbe:) szerinteteK?


16/f


2010. ápr. 28. 16:32
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
akarom mondani, magában szép, na.:) és asszem rossz helyen van a kérdés:D
2010. ápr. 28. 16:33
 2/45 anonim ***** válasza:
17%
homokos lehetsz
2010. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
31%
nemtom...Dominik..elég hülyén hangzik..hé dominik..dominó jut róla eszembe :O lehet mindenki dominónak fog hivni..akkor már inkáb pista nem?vagy mondjad nekik hogy szólitsanak bélának azt meg van oldva
2010. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
47%
hát a dominik-ról egy negyvenes meleg francia bártulajdonos jut eszembe, aki hétvégenként a riviérán napozik tangában és a dagadt barátja a mellkasszőrével játszadozik. szép név a dominik.
2010. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
a pista szerintem egy borzalmasan, ronda, melős név. nekem az jut róla eszembe, amikor a részeg melós az aszfaltozáson vidéken, üvölt a másik részegnek, hogy HÉÉÉ PISTA GYERE MÁN IDE! kb. a Dominik meg sztem szép, kellemes név, és illik a személyiségemhez, de cak a véleményetejket kérdeztem. MIÉRT LENNÉK HOMOKOS?????
2010. ápr. 28. 16:36
 6/45 anonim ***** válasza:
47%
Volt egy osztálytársam, ő is István volt, de senki se istvánnak hívta, hanem öcsinek... még a tanárok is, sőt még öccse is öcsinek hívta... (öcsi öccse XD) .. nincs az istvánnal semmi baj, a pista na az már szar meg a pityu is... szoval ha rászoktatod őket az öcsire nincs para, de a másik 2 elég rossz változat.
2010. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
pitsuXD bazzeg, mint egy madár:DDD de a név szerinted, szép? Mármint a Dominik?
2010. ápr. 28. 16:40
 8/45 A kérdező kommentje:
*Pityu
2010. ápr. 28. 16:40
 9/45 anonim ***** válasza:
De nem gondolod, hogy attól mert megváltoztatod a neved, még Pistának fognak hívni? Mert így szokták meg... meg szüleid biztos nem fognak Dominiknak hívni.. Am szerintem szép név:D
2010. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem 3 jele van annak, ha valaki buzl:


-megdug egy fiút

-megdugja egy fiú

-Dominiknak hívják

2010. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!