Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 22 vagyok, és em...

Mit tegyek? 22 vagyok, és em találok munkát. Bővebben lennt?

Figyelt kérdés
Évek óta nem találok munkát, és ez nagyon bánt, mindenki engem ostoroz érte, pedig egy betegség miatt nem sikerül, mindenhonnan elküldtek, vagy megbuktam az üzem orvosi vizsgálaton. Gyógyíthatatlan szembetegségem van kettő is, a legrosszabb a látáshiány okozta tompalátás, konkrétan majdnem vak vagyok a bal szememre. Ez mellett megállípitottak astigmatismus-t is a másik szememen, kaptam rá szemüveget, élesebben látok, de összességében sokkal kisebb a látóterem mint egy normál embernek, homályosan látok, időnként kettős látásom van, és néha véletlen neki megyek tárgyaknak, pedig én úgy látom, hogy simán elférnék mellette. Ilyen látással sehova nem vesznek fel, magamba fordultam ez miatt. Szeretném magamnak megteremteni a jövőmet, szeretnék elköltözni, meg érezni azt, hogy megdolgoztam azért amim van, de nem tudok egyszerűen, már mindent próbáltam az évek alatt, és sehova sem kellek, ez olyan szinten depressziót okot, hogy minden este álomba sírom magam, nem beszélek a családdal, annyit mozdulok ki amennyit nagyon muszáj.Többször is gondoltam rá, hogy sokkal jobb lenne mindenkinek ha nem lennék. Egyedül a párom miatt érzem, hogy érdemes élnem.

2016. nov. 10. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Erről nem te tehetsz. Ne törődj azzal mások mit mondanak. Ha magad hibáztatod nagyobb bajt csinálsz csak. Még lelki beteg is leszel . Végzettséged? Hol keresel munkát, város ,falu?
2016. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!