Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos nem találok munkát!...

Sajnos nem találok munkát! Mit felejtettem ki, hogyan tudnék még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy kevés munkatapasztalatom a postán dolgoztam, nem sokat csak másfél évet. Felvettek időközben a főiskolára úgyhogy abba kellett hagynom haza is költöztem hogy tudjak suliba járni de most már levelezőn vagyok és újból szeretnék dolgozni. Nagyon sok helyre beadtam a jelentkezésemet, de csak pár munkáltató hívott vissza. Akik visszahívtak mind Pesten lévő munkahelyek voltak, és fel is vettek azokra a helyekre ahova jelentkeztem, viszont amikor kitértem arra a részletre hogy vidéki vagyok és 50 000 a havi bérletem vidékről, azt mondták hogy sajnálják de ez elég nagy vízválasztó. Mindkét helyen ugyanezt mondták. Így hát lemondtam arról hogy Pesten találok munkát vidéken kezdtem el nézelődni rengeteg helyre elküldtem a papírjaimat de vidéken nem akarnak alkalmazni. Vagyis fel se hívnak. Gyárba, pékségbe, boltba, szaküzletbe, adminisztrátornak, telefonos operátornak, szinte mindenhova beadtam az önéletrajzomat egyetlen helyről sem kerestek. Miért van ez? Mit csináljak másképp / hova nem jelentkeztem még ahova szerintetek esélyem lenne bekerülni? Sokféle munkát végeztem már (diákmunkákra gondolok) Teljes állásom csak a posta volt, de van vendéglátós OKJ-m és most végzem a főiskolát tanító szakon. Ötlet? (az hogy visszamegyek vendéglátásba nem opció és a postára nem valószínű hogy visszavesznek mert nincs elég tapasztalatom anno ismerős keze által kerültem be)

2016. ápr. 6. 20:00
 1/1 anonim válasza:
Akkor már van egy tanítói diplomád is? Ezzel sem sikerül elhelyezkedni? Sajnos nem egyedi az eseted. Viszont ha Pesten biztosan lenne munkád, nem szeretnél felköltözni?
2016. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!