Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele, hogy...

Mit csináljak vele, hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy pattanás, amit szétnyomkodtam, az egész arcomon nincs egyetlen egy darab sem, viszont ezt sajnos túl nyomkodtam és mélyedés van (elég nagy) de a mélyedésben is még az a sárga lötty van, de ha nyomom vér is jön. Merjem még tovább nyomni vagy mit tegyek vele, hogy elmúljon, próbáltam már neogranormont, de csak rosszabb lett, az almaecet kimarja, most cinkrázót használok, de nem vagyok benne biztos, hogy ez is segít. Erős ragyára való krémek nem kellenének, mert alapjáraton szép sima az arcom, csak ez az egy pattanás zavar nagyon , mert ahogy kinyomtam elég nagy lett... és nem akar eltűnni... a válaszokat előre is köszönöm!!!

2016. nov. 11. 19:00
 1/2 anonim válasza:
NE nyúlj hozza semmiképp! Azzal rontod el megjobban. Évekig nem hittem senkinek, mikor ezt mondtak, de te higyj nekem. Hagyd beken, hadd fejlődjön ki újból ha akar, akkor száríto krémet vagy valamit tegyél ra, addig pedig csakis aloe vera növény zseles része!!! Amit te torsz le. Annyiszor ahányszor csak lehetőséged van kend be azzal!
2016. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsod! És nagyon szépen köszönöm a válaszodat is!
2016. nov. 13. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!