Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szívjak egy cigarettát?

Szívjak egy cigarettát?

Figyelt kérdés
Most kerültem középiskolába,kollégiumba. Körülöttem mindenki cigizik. Nagyon kevés ember van aki nem. Sokszor mondták már,hogy legalabb egy slukkot szívjak el. Eddig mindig nemmet mondtam rá és nem is kívántam. Viszont pár héttel ezelőtt mikor itthon voltam,rágyujtottam anyukáméból(a csaladomban is egyfolytaba azt latom hogy cigiznek), par sklukkot szivtam,nem akartam egy egeszet,nehogy valami bajom legyen,szedules,meg ilyesmi. Aztan azutan nem is gondoltam ra. Multheten a szobatarsaim megkerdeztek hogy kerek-e,nemet mondtam. Addig eroskodtek(mint mindig) hogy ketto slukkot szivtam,es bekell valljam jo volt. Ma itthon vagyok, es meglattam a cigit az asztalon meg untkozok is es gondoltam egyet elszivhatnek. Megtegyem?

2016. nov. 12. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél rászokni, büdös rákos pénzt feleslegesen szóró divatból cigiző majom, akkor szívjad csak.
2016. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hu, hát én is unatkozom. Akkor hány dobozzal szíjak el? Kettő, vagy három? Annyira unatkozok, hogy egy biztosan kevés lenne. 100 darab után már nem unatkoznék szerintetek?

Másrészt, a társaságomba mindenki dohányzik. Szerintetek befogadnak, ha én dohányzok? Jajj, úgy tuszkolják, nemet mondani nem tudok, és el se fogadják, most mi lesz? Szerintetek rágyújtsak? Csak ezen múlik, hogy a társaságba bevesznek?

Másrészt a társaságomban van egy két személy aki drogozik is. Annyira tuszkolja. Akkor drogozzak én is, hogy befogadjon? Annyira kínálják...

Ne légy már gyenge jellem. Remélem értetted az iróniát.

2016. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normálisan kérdeztem. Van annyi eszem,tudom mire képes a cigaretta és nem,nem azert gyujtottam ra mert meno. Koze sem volt ahhoz, hogy az meno, senkit se erdekel ha pl. en is elkezdenek cigizni. Ugyhogy nem kell okoskodni,irni se kellett volna,ha csak így tudtok.
2016. nov. 12. 19:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Es nem gyujtottam ra ma.
2016. nov. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!