Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vicces történetek?

Vicces történetek?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, de már az összeset elolvastam. Valakinek van még ilyen története? 😃

2016. nov. 13. 10:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Mi idén nyáton Corfun,(Görögországban) voltunk,ês a szálloda előtt volt egy medence. Délelőtt a szüleimmel ott lubickoltunk,és azt játszottam,hogy mikor Anyukám nem figyelt,a víz alatt vádlin haraptam😁 És egyszer a medencében egy ismeretlen néni ott úszott,(meg mi is) és a lába a víz alatt ugyanúgy nézett ki,mint Anyukámé.😁 Ebből kikövetkezhetően az történt,hogy a szokásosnál nagyobbat haraptam,(de ugye azt hittem h az az Anyukám) és a néni fejbecsapott és hasbarúgott,a szüleim pedig ott nevettek a néni meg hadovált vmit és hát én jól elszégyelltem magam,és kivonultam a medencéből és berohantam a szobánkba😁😂😂😂😂😆😆😄😅😅😅😅😅😂😂😂
2016. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uristen 😂😂😂 hany eves vagy? 😂😂😂 nem bunkosagbol csak kerdem
2016. dec. 4. 13:59
 3/3 anonim válasza:
100%
Semmi baj☺ 13😂😆
2016. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!