Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Miért van az hogy...

Segítség! Miért van az hogy Navon Mizu d450 telefonomon?

Figyelt kérdés
Nincs internet, még az ikon sem jelenik meg pedig kéne hogy legyen rajt net, de ha beleteszem a Sim-kartyat egy masik telefonba akkor ott jo az internetem, és hiába probaltam állitgatni APN.t, internetbeállitást sehogy nem jó,és mostanában a térerő is eltűnik H+ ír ki olyankor,valaki segitsen.!!

2016. nov. 15. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szabad ilyen gatyi telefonokat megvenni, ha nem lesz jo vidd vissza gondolom van rajta garancia.
2016. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem szabadott volna,nemtudom hogy volt e de szerintem 2ev ha jol emlekszem, visszafizetik az árát.?

(Emagrol rendeltem)

2016. nov. 15. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
csak elviszi a futar megcsinaljak aztan vissza viszik neked mindezt ingyen, visszafizetni semmit nem fognak
2016. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.!

Köszönöm válaszod.!

2016. nov. 15. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
elso okos telefonom am nekem is egy olcso kinai volt, de az birta, 2 evig hasznaltam, aztan eladtam neten majdnem annyiert amennyiert vettem, szerencsem volt
2016. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen
2016. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezek a telefonok ennyit is érnek, aztán pár hónapja vettem.!!
2016. nov. 15. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!