Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2016 Nektek is az eddigi...

2016 Nektek is az eddigi legszerencsétlenebb év volt?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm ezt mondja. Velem is csak rossz dolgok történtek eddig. 10 év alatt soha nem volt balesetem. Idén háromszor. Egyszer kisodródtunk a szalagkorlátnak csapódtunk 100-al M0-n. Anyósülésen egy karc nélkül, légzsák nélküli kocsiban megúsztam. A saját kocsimba meg most mentek bele hátulról másodjára. A szerelemben életem legnagyobb csalódását éltem meg és ami létezett elektromos holmi minden kimúlt, bedöglött. Más is így éli meg 2016-ot?

2016. nov. 16. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Laptop, kávéfőző, tv, telefon, porszívó, mérleg bedöglött. Anyu is lebetegedett. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy van valami 2016-ban?
2016. nov. 16. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
en minden evben szerencsetlen vagyok nemcsak 2016- ban, mar kezdek hinni a karmaban, mert nem akarom elhinni hogy en egesz eletemben csak szivok, mas emberek meg akik sokkal hulyebbek nalam mindig szerencsejuk van meg jo dolgok tortennek veluk.
2016. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye? Szörnyű ez a 2016-os év.

Már nem kell sokat várni a változásra. :D

2016. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!