Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresztény vagyok de már...

Keresztény vagyok de már voltam házasságon kívül egy másik férfival együtt és ezt a bűnömet megvallottam Isten előtt de nem tudom hogy majd ha Isten oda adja nekem azt az embert akit férjemnek szán akkor elmondjam e a férjemnek, ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
ha amúgy nem tud róla senki, semmiképpen se mondd el!
2016. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

#1: Gyökér


#Kérdező: Rüfke

2016. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Kurv🅰 nagy keresztény lehetsz. Ohh, hálleluja.
2016. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
43%
Talán az Úr szerint sem végzetes bűn egy kis gyakorlás.
2016. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha könnyebb lesz a lelkednek ,akkor mond el.
2016. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mert nem fogod bírni a bűntudat súllya alatt és egyre nehezebb lesz elmondanod. Előbb gondolkozz, aztán sexelj.
2016. dec. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cila-Bila válasza:
Semmi probléma az Isten a bűnt megbocsátja, de a butaságot nem. butaság lett volna ki nem probléma. Mond el bátran a férjednek és ahányszor félrelép , mindig te is hallani fogod.Megérdemled a sorsod, istenfélő létedre ekkora bűnbe estél.
2018. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne törődj a 7. válasszal! Először is Isten végtelenül szeret minden embert, kivétel nélkül, így Téged is. Mindenkinek és mindent megbocsát, akiben van őszinte bűnbánat.


Azt, hogy elmondod-e majd a férjednek, az csak kettőtökre tartozik, ha igen, akkor sincs mitől tartanod, mert aki igazán szeret, azt nem fogja érdekelni a múltad. Legalább is férfiként így gondolom ezt, és ha egyszer lesz társam, elfogadom azt is, ha volt már mással, az én életkoromban már nem is várhatom el, hogy szűz legyen az illető.

2018. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!