Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek lázas?

Hogyan legyek lázas?

Figyelt kérdés
Vagy akár beteg is nekem mind1, de a színlelés és a kréta evés, langyos víz, nélkül!Köszi szépen a hasznos válaszokat!
2010. ápr. 29. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
hülye gyerek... hogy akarsz lázas lenni úgy, hogy nem teszel érte semmit, lenne még pár módszer, de te azokat sem csinálnád meg...
2010. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hülyeeeeee
2010. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj ehhez kikészíteni magad? Nincs más megoldás?

Gondolom majd jönnek az "okos" ötletek a sós kávéról meg hasonlók, én próbáltam annak idején amikor suliba jártam és a hányáson kívül mást nem okozott. Szóval csak okosan ;)

2010. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazolás kell menj el dokihoz és mondd, hogy megy a hasad, csak megnyomkodja és rákérdez pár dologra esetleg, hogy mit ettél, mióta van stb aztán kiír.. De, ha lázas akarsz lenni akkor tényleg egyél krétát de odáig ne menj, hogy lezuhanyzol és kiszaladsz meztelenül az udvarra, mert abból nagyobb bajod is lesz, mint láz :D
2010. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Ülj bele egy kád hideg vízbe vagy 10 percre. Am nálatok nincs járvány? Nálunk az van :D az osztályból 23 egész nap az orrát fújja meg köhög, ma a papíros kuka majdnem tele volt zsepivel :D
2010. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
egyél krétát, hidd el hat. (csak óvatosan baby!)
2010. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Én lázas vagyok sajnos, és minden vágyam, hogy holnapra elmúljon a betegség.. Így még betépni sem az igazi.. :S
2010. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszer véletlenül lettem lázas. nagyon vágyódtam egy jó meleg fürdőre, és készítettem is. 40-45 fokos szerintem megvolt, alig tudtam beleülni. mire kiszálltam belőle, szédültem, és 38 fok fölé ment a testhőmérsékletem. lefeküdtem, mert rosszul voltam, nyilván az miatt, hogy túlmelegedtem, aztán egy órán belül jól lettem. szerintem addigra hűltem le.

szal így nem lehet belázasodni annyira, hogy aztán másnap ne tudj iskolába menni

2010. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A krétát ne mondjátok már! Pár éve nincs benne olyan anyag amitől lehet hányni meg beteg lenni.
2010. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fussál nagy tempóban, folyamatosan kifulladásig, utána boríts a fejedre egy vödör hideg vizet. Ettől garantáltan lázas leszel, de nem kívánom neked.
2010. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!