Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a férjetekkel...

Ti elmennétek a férjetekkel ebben a helyzetben vagy nem?

Figyelt kérdés
A fèrjemnek van egy gyereke az előző kapcsolatàból.Az előző baràtnője anyòsom melett lakik.Anyòsom csak az első unokàjàval van elszàllva.Engem az egész terhessègem soràn sajmos meg se kèrdezett hogy hogy vagyok.Azèrt pukkadt fel rànk a fèrjemmel mivel elköltöztünk onnan ahol laktunk mert hogy elősször szomszédsàgba laktunk vele.De rà untam hogy volt kulcsa a mi albèrletünkhöz és kedvère bejàrkàlt.Rendezkedett a hàzunkba.A fèrjem volt èlettàrsàt is az elejèbe lehordta mindennek.De èrdekes mòdon miàst elköltöztünk onnan röktön maga mellè hívta lakni a pàrom volt èlettàrsàt meg az unokàt.És most amikor megyünk a fèrjemmel elèggè kellemetlen egy helyzet ez az egèsz.Mivel mi ezek utàn megszakítottul a kapcsolatot a fèrjem anyjàval.Meg hàt axèrt is kellemetlen mivel olyankor mindig kijön az utcàra anyòsom miàst oda èrünk a kislànyèrt biztos meghallja hogy oda èrtünk vagy direkt csinàlja nem tudom.Mivel ahogy írtam a fèrjem volt èlettàrsa anyòsom melett lakik.Így elèggè kellemetlen ez az egèsz helyzet a számomra.
2016. nov. 18. 14:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!