Bts Jimin meleg?

Figyelt kérdés
A mostani videoban eleg sok ferdehajlamra utalo jelek jellennek meg a ruhak a jarasa a hangja ahogy a tobbi tagra néz az egyik inzerjuban azt mondta hogy jungkook a babája es jhopeppal is eleg bizar dolgokat csinalnak . Van okom aggodni? Szeretem oket es mindig felek hogy mivan ha azok...
2016. nov. 19. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
úgy bírom ezeket a nagy meglepődéseket. persze h az, de most ez miért olyan nagy csoda? akinek van szeme, annak sztem nem kérdés :)
2016. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
de amúgy kíváncsi lennék, te pontosan milyen jeleket látsz?
2016. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

"akinek van szeme, annak sztem nem kérdés"


Szerintem meg egyáltalán nem lehet ránézésre eldönteni róla, hogy az-e.

2016. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

1. Nem tudom, milyen élőlényekről beszélsz.

2. Senkiről nem lehet ránézésre megmondani, hogy meleg e.

3. Miért kéne neked amiatt aggódni / attól félni, hogy melegek? Ha azok, akkor már nem fogod szeretni őket?

2016. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
De jók ezek az eszetlensegek. Nem kérdés hogy nem az. Erre semmi nem utal. Meg kellene tudni/erteni, hogy abban a kultúrában a fiúk közelebb állnak egymáshoz.
2016. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
ezt úgy kb azonnal levágni róla 1 sec alatt. naná az, de sztem ez az esetében tök alap.
2016. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a köcsög kérdés annyi de annyi előadóról meg van kérdezve, hogy inkább melyikrol nem...De ha nektek az tetszik hogy rosszat tudtok...azzal nem lehet mit tenni.
2016. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
76%
Nem meleg...legalábbis biztos a lányok iránt is vonzódik. Meg ez nem ránk tartozik
2017. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem ránk tartozik, hogy meleg-e vagy sem. Meg aztán, még ha az is, nem fogja az orrunkra kötni. Nem lehet valakiről csak úgy ránézésre megállapítani, hogy na ő tuti meleg. Lehet meleg, hetero, biszex, bármi. Az ő dolga. És, ha netalán meleg, akkor mivan? Már nem fogod szeretni őt/őket?

Nekem Jimin az ub-m, és tökre örülnék neki, ha meleg lenne. Ugyanis ship-elem Yoongi-val, tök cukik lennének együtt^3^ :D

Plusz, ha nem lehet az én barátom, akkor más lányé se legyen, akkor inkább már fiújé:DDD

2017. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez csak inkább a kultúra!


Mert vegyük szemügyre GDragont , valljuk be azért neki is volt már olyan bUz is mozgása. De Gd mégse csak meleg , mert sok lánnyal járt már azért, és legutóbb is Sandarával volt.


És amugy is Jimin állitotta hogy az snsd ből neki az egyik lány tetszik , vagy is bejön neki.

Hogy ennek mennyi valóság alapja van én azt nem tudom?


De figyeld meg eltel pár év és már hallani is fogod hogy ezzel-amazzal látták. (az elég rossz érzés lesz)


Én inkább a gyerekeikre leszek majd nagyon kiváncsi, GD,Taeyang, monstaX,EXO..stb... amikor már kiöregednek és újak lépnek a helyeikre .

És ők már tőlünk pár évvel idősebbek lesznek 40-50-es éveikben járnak. Na én ezekre leszek kiváncsi igazán :)


Mondjuk én örökre szeretni fogom a Kpop-ot !

2017. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!