Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tegyek (többi lent)?

Mi tegyek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Én regisztrálva vagyok a Viki.com-ra ahol doramák vannak és szeretnék angolról magyarral fordítani és ez ,hogyan működik ? Nekem azért kell fizetnem ?

2016. nov. 20. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell fizetned. Egyszerűen a community részben jelentkezel fordítónak. Szépen regisztrálsz, stb.


Ha találsz egy projectet, akkor arra jelentkezel, letesztelnek, hogy alkalmas vagy-e (értelemszerűen egy fordítás). Ha igen, akkor abban a projectben részt veszel, és utána a felhasználód automatikusan fordítói státuszba lép. Onnantól már szabadon szerkesztheted az országodban elérhető műveket (a fordítói felhasználóknál mégjobban szűrik a vpn/proxy használatot), amik akkor lesznek majd elérhetőek, ha egy lector szintű felhasználó ellenőrzi. Ha elég sokat és helyesen fordítottál, akkor utána lehet jelentkezni lectornak is. Ha az megvan, akkor amiket szerkesztesz, már nem ellenőrzik újra, sőt te ellenőrizhetsz majd másokat. De tekintve hogy mennyi minden nem elérhető Magyarországon, elég nehéz olyan mennyiségű fordítást összehozni, hogy lector lehess. Nekem is csak azért van meg, mert én még az elején elkezdtem, amikor bejött ez a rendszer.

2016. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat !!(/^w^)/
2016. dec. 11. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!