Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen miért tiltották be a...

Régen miért tiltották be a teletabit?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon szerettem ezt a mesét..és csak kiváncsi vagyok vajon miért tiltották be
2016. nov. 20. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki tiltotta be? Hol? Mikor?
2016. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tiltották be, még díjakat is nyert. Vagy leadták az összes részt és ismételték tovább, vagy nem vettek több licencet hogy leadják, vagy a műsorstruktúra változott és nem fért bele, így valami más kiütötte.
2016. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kisült az agyam töle
2016. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg sosem néztem olyat, ami nem érdekelt. De még mindig nem tudjuk, hol és mikor tiltották be. És kik.
2016. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fú sose néztem, utálom.

Pár helyen, nem tudom, pontosan mely országokban, azért tiltották be, mert egy kisgyerek felvágta a saját hasát, mert azt hitte, hogy az övében is van egy TV.

Más helyeken meg azért, mert állítólag homoszexualitást terjesztett.

15/L

2016. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

15/L

2016. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden ország dönthet a saját erkölcsi, vallási, akármilyen meggyőződésből hogy milyen műsorokat tilt, cenzúráz vagy enged. A link egy lengyel példa, ettől függetlenül én sosem hallottam arról hogy Magyarországon be lett volna tiltva a műsor, sőt:


" Magyarországon 2016. június 13-ától az M2 sugározza a sorozat 2. évadát."


[link]

2016. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Pár helyen, nem tudom, pontosan mely országokban, azért tiltották be, mert egy kisgyerek felvágta a saját hasát, mert azt hitte, hogy az övében is van egy TV."

Mutass kérlek hitelt érdemlő forrást erre, mert ez így kevés. Urban legend.


" [link]

Ha nem csak vaktában linkelsz, hanem bele is olvasol a cikkbe, egyből látod, hogy sehol nem tiltották be homoszexualitás terjesztése miatt, csupán egyetlen egy elvakult, vallási fanatikus akarta ezt elérni. Azért ez nem ugyanaz.


Persze lehet, hogy Kínában meg Észak-Koreában be van tiltva, de ott kb. mindent tiltanak, ami nem a pártpropagandát terjeszti.

2016. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre nem fogom nézetni a gyerekkel, nem akarom, hogy visszamaradjon a fejlödésben. Maradok a magyar rajzfilmeknél.
2016. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!