Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gépezes mit tegyek kinek...

Gépezes mit tegyek kinek milyen tapasztalata volt?

Figyelt kérdés
Sajnos utóbbi időben sokat gépezek. Pókerezni szokok a szerencse gépen más nem érdekel de félek hogy komoly függőség lesz meg tudom alni 3-4 hetet hogy ne játszak de valahogy újból játszok és szinte mindenem eljatszom gondolkodtam elmegyek elvono kurara de nem tudok mert nem vagyok othon más országban dolgozok othon magam erejéből Anna fogom tudni hagyni valaki volt már akkor saját erőből abba hagyta? Én el ismerem hogy játszok és hogy nagy baromság csak veszteni lehet rajta de mégis elmegyek játszani mint ha nem bírnak maggamal... Akinek van ötlete segitcsen

2016. nov. 20. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
LEhet hülyén hangzik, de : csak meg kell mondani magamnak, hogy hagy abba. Körülbelül fél éve én is nagyon póker függő voltam. Mindenki azt mondta, nekem, hogy nagyon nehéz leszokni DE egyszer gondoltam magamba, hogy ez nem jó nekem és egyszerűen abbahagytam (sokan nem hiszik el, de az már az ő bajuk)
2016. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!