Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri?

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri a Black Friday akció?

Ugye Magyarországon is egyre több ilyen ...van.


És hát.. lehet, hogy hülye kérdés, vagy csak én vagyok naiv és nem hiszek benne... mind1. Biztos van valami értelem.


Szóval szerintetek megéri pl. egy telefon vásárlásával egy évet várni?


És az áruházakban nekik, ebben mi az üzlet?


Köszönöm, 16/f.



2016. nov. 21. 22:18
 1/2 2*Sü ***** válasza:

A válasz nagyon egyszerű. Bármelyik pillanatban felmérheted, hogy mennyi pénzed van, mire van szükséged, és ha amire szükséged van, azt meg tudod fizetni, akkor meg akarod-e venni. Ha neked egy évet megéri várni, akkor vársz. Ha nem éri meg, nem vársz. De ezt csak te tudod eldönteni.


Mondjuk egy év alatt egy adott telefon ára amúgy is elég sokat esik általában, egy év múlva már egy újabb telefont akarnál. Az akciók meg sokszor trükkösek, vagy nagyon limitált az adott termék, mire megvennéd, már elfogyott a készlet, vagy előtte felhúzzák kicsit az árat, így egy termék lehet, hogy látszólag 25%-al olcsóbb, de valójában csak 10%-al olcsóbb, mintha két hónappal korábban vagy később vennéd meg.

2016. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én láttam most Black Friday-kor egy hatalmas 30 ezer Ft-osnak írt akciót, ami valójában 70 Ft-os volt. Akció előtt: 200 ezer Ft, akciókor: 199 930 Ft (229 ezerről leértékelve).

Ami pedig TÉNYLEG jó ajánlat lenne, az max. 1 óra, de leginkább pár percen belül efogy.

Nagy értelme nincs, csak játszadoznak a számokkal a boltok.

2016. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!