Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dunaújvárosba vannak jól...

Dunaújvárosba vannak jól fizető állások (3 műszak nem jelent gondot, [netto 150E ] )?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 03:55
 1/6 anonim válasza:

A Hankook talán. Más nemigen (még a vasmű sem).

Persze, ha nem dolgozni akarnál, hanem dirigálni, és öltönyben szaladgálni, akkor ennél többet is kereshetnél. Nem kell hozzá más, csak jó kapcsolatok a Fidesznél ;)

2016. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csatrad ***** válasza:

hankook Racalmasi es nem 3 muszakos hanem folyamatos ami komoly kulonbseg

a szabidat nem te osztod be es gyakran van "erosen tanacsolt" tulora.


legjobb lehetoseg ugynoki melo vagy kozepvezeto.

2016. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nyilván nem öltönybe akarok mászkálni vidékiek vagyunk fiatalok , akik szeretnének az életbe előre jutni 20 éves vagyok 3 éve dolgozok most Pesten 2 éve jól keresek csak édesanyámék betegek és miattuk szeretnék a közelbe lenni most is 3 műszakolok a túlóra nem jelent gondot azért írtam 150 e nettót mert kb annyit kéne keresnem ( nem gond ha a barátnőm 100 körül keres ) , hogy a hitelemet tudjam fizetni és albérletet is tudjak fent tartani biztos munka hely kell ami nem 1 2 évig jelent biztos fizetést hanem ha van rá lehetőség leköthetem magam , hegesztő vagyok ez a végzettségem de nem tudtam elhelyezkedni sajnos benne mivel nem anyuci apuci tart el és Pesten nem nagyon érdekli a főbérlőt hogy mi van velem hanem , hogy a pénzt adjam minden hónap elején :) köszönöm az eddigi válaszokat elnézést ha egy beképzelt parasztnak tűnt a kérdés , nekem annyi a lényeg egy helyen dolgozzak a menyasszonyommal vagy legalább egy műszak beosztásba :)
2016. nov. 22. 17:14
 4/6 anonim válasza:

Ha lány vagy(ezt okkal emelem ki) akkor semmikèppen se menj az Újvárosi Hankookba:')

Már èn is letettem róla :'D persze okkal.

23/l

2016. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nehéz ügy. Ez a város sem a jó fizetéséről, sem a hosszútávú munkalehetőségről nem híres. Persze próbálkozni érdemes hátha, de pici rá az esély :(
2016. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csatrad ***** válasza:

sok penzt akkor kapsz ha amit csinalsz sok profitot termel.

ez vagy nagy gyar ahol konnyen lecserelnek

vagy neves ceg ami sajna magyarban nem jellezo

minden mas szerencsere alapulo vallalkozas.


szerintem karbantartonak siman elmehetnel. valtozatos jobban meg van fizetve mint az operator es minnel regebb ota vagy ott annal jobban megtartanak a hely ismereted miatt.

2016. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!