Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy gyárban dolgozni tényleg...

Egy gyárban dolgozni tényleg monoton? Hosszú távon valóban az őrületbe tud kergetni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 19:01
 1/6 anonim válasza:
100%
Én a Videotonba egy műszakot lehúztam és többet soha vissza :D De vannak jó cégek, ahova szerettem menni, mikor diákként dolgoztam :)
2016. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gnoomage ***** válasza:
100%
Hát stabil nyolc órában tökéletesen ugyan azt csinálni elég monoton dolog. Szerintem simán őrületbe kerget valakit a nap végére.
2016. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a monotonitás még nem lenne gond, inkább az a probléma hogy állandóan azon vannak a vezetők hogyan lehetne többet termelni kevesebbért, és csak azon kapod magad hogy pénzed nincs, viszont dolgozol mint állat hétfőtől szombatig. 8 órát felejtsd el, van bőven 12 óra plusz a szünet ledolgozása, a szombatokat szintén felejtsd el, ki nem lesz fizetve, mert kihasználják a kormány idióta törvényeit a munkaidő kerettel kapcsolatban is.
2016. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a monotonitás a baj, mert egy irodai munka is lehet monoton. A baj ott kezdődik, hogy a fizetésed 10 év múlva is ott lesz, ahol most. És akkor még örülhetsz, mert lehet gépiesítik az egész gyárat és a melósok mehetnek ahova akarnak!
2016. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt a fizetés ott se lesz ahol azelőtt, tapasztalat, ma már nem divat túlórát és hétvégét fizetni a munkaidő keret miatt.
2016. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam gyárban.

Beosztás és végzettség függő.

Ha futószalag mellé kerülsz akkor valóban monoton. Én egyedi gyártmányokat csináltam, mindig mást és mást. Az jó volt, változatos volt. Ehhez viszont megfelelő szakképzettség kellett.

2016. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!