Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
tegnap rendeltem 300 forintért egy 4,7 gigás dvd lemezt ingyenes kiszállítással. kicsit fog vajon a futár hülyének nézni vagy nagyon? :D

2016. nov. 22. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
17/f
2016. nov. 22. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Őt azért fizetik hogy kihordja a csomagot, még mindig kényelmesebb mint több tíz kilós dolgokat pakolni.

Annyi hülyeség van benne, hogy 300 forintot fizettél ezért, mikor darabos kiszerelésben nagyon rossz ár/érték arányúak az optikai lemezek. Jó helyekről akár 40-50 forintért is vehetnéd darabját.

2016. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem folyadék.
2016. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ennél csak drágábban találtam a helyi boltokban ezért döntöttem a rendelés mellett :) erre felé egy darab lett volna 1000 forint...
2016. nov. 22. 15:33
 5/5 2*Sü ***** válasza:

1. A futárt egy cseppet sem érdekli, hogy mi van a csomagban. Van annál jobb dolga is, mint ezt nézegetni.

2. A futár nem is fogja tudni mi van a csomagban, hiszen becsomagolva fog érkezni a termék, amin lesz egy feladó, meg egy címzett. Hogy DVD van benne, üres, vagy műsoros, aranyozott, vagy átlagos, ő arról mit sem tud.

3. Ha valaki úgy dönt, hogy gyurmából készült kalapácsot vesz 85 000 Ft-ért, mert úgy gondolja, neki ennyiért megéri, akkor megveszi. Senkinek nem kell megindokolnia, magyarázkodnia hogy miért. (Hacsak nem olyan valakinek, akitől anyagilag függ, de az nem a futár lesz, maximum a közös háztartásban élők, a család.)

2016. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!